Różne rozmiary oraz kartony paletowe

Kartony wielkogabarytowe

Nasze dopasowane kartony wielkogabarytowe zabezpieczą Państwa produkty w czasie transportu lądowego jak i morskiego, a specjalne powlekane tektur zwiększą wytrzymałość tych opakowań.

Oferujemy kartony pod specjalne zamówienia. Nasi konstruktorzy pomogą Państwu dopasować odpowiedni karton z odpowiedniej tektury do Państwa potrzeb.

Słuchamy oczekiwań naszych klientów

Zabezpieczymy każdy Twój produkt

Nasze opakowania kartonowe są tak zaprojektowana, aby wytrzymać różnego rodzaju przeciążenia w transporcie, a także są wytrzymałe podczas układania na siebie.

Dla większej wygody wszystkie nasze opakowania są transportowane na paleta według Państwa specyfikacji.

W naszej firmie przywiązujemy wagę do najwyższej jakości i dążymy do precyzji, a określone parametry przez klienta nigdy nie są zmieniane.

Opakowania wielkogabarytowe – uniwersalne zastosowanie

Prawie w każdej firmie w codziennej działalności wykorzystuje się kartony wielkogabarytowe. Przydają się one do zabezpieczenia na czas transportu przedmiotów o najróżniejszych, nawet bardzo nietypowych kształtach. Dzięki nim w bezpieczny sposób można przewozić np. meble, sprzęt AGD lub RTV, motocykle, rowery oraz wiele innych produktów. Są także idealne do ochrony towarów, które załadowywane są na palety.

Nasze opakowania spełniają wszystkie wymogi związane z produkcją kartonów o odpowiednim wymiarze dla umieszczanych w nich rzeczy, w tym o niestandardowych rozmiarach. Jeśli klient sobie zażyczy, możemy w nich wykonać również dodatkowe elementy, takie jak np. otwory, perforacje czy uchwyty.

Ponadto kartony wielkogabarytowe znajdują zastosowanie podczas przeprowadzek. Dziś wiele firm świadczących usługi przeprowadzkowe zapewnia w swojej ofercie także opakowania, które mogą odpowiednio zabezpieczyć przewożone meble czy inne elementy wyposażenia domowego bądź biurowego.

Użytkowe i tanie pudła klapowe

Produktami, które cieszą się zainteresowaniem praktycznie we wszystkich branżach, są pudła klapowe. Jest to bowiem najczęściej wybierany rodzaj kartonów ze względu na to, że mają prostą budowę i uniwersalne zastosowanie. Aby zabezpieczyć znajdujące się w nich rzeczy, wystarczy je tylko zamknąć lub zakleić, np. taśmą samoprzylepną.

Są to produkty, które mają wiele zalet użytkowych. Doskonale spełniają swoją praktyczną funkcję w magazynach, gdzie w odpowiedni sposób zabezpieczają przechowywany towar, jak i podczas transportowania. Można je wykorzystywać jako opakowania jednostkowe lub kartony zbiorcze. Oprócz tego wyróżnia je niska cena, która wynika z minimalnego zużycia odpowiednio dobranej tektury oraz w pełni zautomatyzowanego procesu produkcyjnego. Duże pudła klapowe są również lekkie i przyjazne środowisku naturalnemu.

Oprócz tego, że zapewniamy je w standardowych rozmiarach, to wykonujemy je także na wymiar. Dostępne są w szerokim zakresie rozmiarów – od najmniejszych aż wielkogabarytowych.

Wielkogabarytowe kartony zbiorcze

Wszystkie pudła klapowe oraz inne opakowania tworzymy z najwyższej jakości tektury falistej. Są one w 100 procentach biodegradowalne, czyli mogą zostać wykorzystane jako surowiec wtórny. Wielkogabarytowe kartony zbiorcze produkowane są z bardzo grubej tektury. Ich wytrzymałość jest uzależniona od tego, z ilu jej warstw są zrobione. W przypadku opakowań jednostkowych najczęściej stosuje się trzy warstwy, które tworzą dwa arkusze gładkie zewnętrzne oraz jeden wewnętrzny pofalowany. Jednak do produkcji wielkogabarytowych, do których pakowane są przedmioty o dużej masie, używa się z reguły pięciu warstw. Trzy z nich tworzą gładkie arkusze, a dwie – pofalowane. Wówczas karton zbiorczy jest o wiele sztywniejszy i jest w stanie wytrzymać nacisk wielokilogramowych produktów. Jeżeli w opakowaniach konieczne jest dodatkowe dno – również je zapewniamy.

Karton zbiorczy – sprawniejsza logistyka w firmie

Wiele firm boryka się na co dzień z dylematem, jak rozwiązać kwestie wysyłki kilku towarów do jednego klienta? Co zrobić, aby nie ponosić dodatkowych kosztów i zamiast wielu przesyłek zorganizować jedną? Praktycznym rozwiązaniem jest zastosowanie kartonu zbiorczego. To inaczej pudło klapowe, które ma optymalnie dopasowane wymiary. Wykonujemy je z tektury 3- lub 5-warstwowej. Oprócz tego, że można w nim pomieścić wiele różnych produktów, to jeszcze zapewniają dodatkową ochronę przedmiotów w czasie transportu.

Zastosowanie opakowań zbiorczych ma także wiele innych zalet. Dzięki ich wykorzystywaniu w codziennej pracy, można znacznie usprawnić procesy logistyczne w firmie, a także ułatwić przetransportowywanie towarów czy ewidencję ich stanów magazynowych.

Jeśli więc zależy Ci na tym, aby nie przepłacać za wysyłkę i aby towar bezpiecznie dodarł do odbiorcy, karton zbiorczy rozwiąże Twój problem!