Etykiety termiczne samoprzylepne

Etykiety Samoprzylepne

Szczególnie dużą popularnością cieszą się obecnie etykiety termiczne. Są cenione ze względu na stosunkowo niski koszt produkcji — zwłaszcza w wersji ECO. Z tego względu świetnie sprawdzają się jako nośnik informacji o zawartości opakowania, cenie czy kodzie kreskowym.

Gdzie sprawdzi się taka etykieta? Opakowania z branży garmażeryjnej, spożywczej, aptecznej, ale też wykorzystywane w logistyce i spedycji mogą być z powodzeniem znakowane tego rodzaju nalepkami.

Etykiety Częstochowa

Produkcja termicznych etykiet samoprzylepnych

Szukasz firmy, której będziesz mógł zlecić produkcję etykiet samoprzylepnych i być spokojny o efekt? Cieszymy się, że trafiłeś na naszą stronę. Do tej pory zrealizowaliśmy wiele projektów dla Klientów z Częstochowy i pozostałych części kraju. Zamawiali oni u nas etykiety, opakowania oraz inne akcesoria do pakowania.

Dzięki rozwiniętemu parkowi maszynowemu i doświadczonej kadrze jesteśmy w stanie zaprojektować dowolne nalepki wykorzystywane przez firmy działające w wielu sektorach. Naszymi odbiorcami są przedsiębiorstwa logistyczne, marketingowe, spożywcze, produkujące sprzęt elektroniczny, stolarkę okienną i drzwiową, zabawki oraz wiele innych. Dzięki temu, że produkcja etykiet samoprzylepnych przebiega u nas ekspresowo, a w dodatku korzystamy z certyfikowanych materiałów i bezpiecznych, usuwalnych klejów, więc nie ma obaw co do ewentualnych niepożądanych reakcji między nalepką a powierzchnią opakowania czy żywnością. Wysoka jakość to nasz priorytet.