Bezpiecznie wysyłaj swoje przedmioty

Opakowania fasonowe/wykrojnikowe

Opakowania Fasonowe wykonujemy przy pomocy wykrojników co pozwala na realizacje najróżniejszych wzorów naszych klientów. Opakowania takie możemy wykonać z nadrukiem flexograficznym z zewnątrz jak i wewnątrz opakowania, najbardziej popularnym opakowaniem fasonowym jest model pudełka fefco 427.

Wszystkie nasze opakowania możemy wykonać z tektur 3 i 5 warstwowych, które posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty jakościowe i środowiskowe co pozwala na bezpieczne i świadome pakowanie Państwa produktów.

Wybieraj z szerokiego wyboru opakowań

Bezpieczny transport i estetyczne pakowanie

Opakowania są gładkie i przyjemne w dotyku. Oprócz koloru naturalnego kartony fasonowe oferujemy w kolorze naturalnym jak również  białe oraz z nadrukiem obustronnym

Kartony wysyłamy w formie rozłożonej do samodzielnego złożenia.

Sprawdzony dostawca

Szukasz sprawdzonego dostawcy opakowań kartonowych? Chcesz zamówić spersonalizowane nadruki na opakowaniach? Zapraszamy do współpracy z naszą firmą! Projektujemy pudełka kartonowe na wymiar, które perfekcyjnie zabezpieczają zawartość przed zniszczeniem w czasie przechowywania czy transportu. Na tę drugą okoliczność proponujemy też fasonowe pudełka wysyłkowe z dodatkowymi wzmocnieniami.Wszystkie produkty, jakie u nas zamówisz, możemy dodatkowo spersonalizować. Opakowania tekturowe z nadrukiem to skuteczny sposób na reklamę i źródło informacji o Twojej działalności.

Pudełko z nadrukiem — pomysł na marketing

Już wiele firm, które zajmują się działalnością wysyłkową lub proponują dowóz jedzenia i zakupów, dostrzegło potencjał, jaki daje nadruk na opakowaniach. Z tego powodu nasi klienci chętnie zamawiają pudełka do pakowania odzieży i kosmetyków, przewożenia produktów spożywczych,  na zabawki i książki, kartony do pizzy. Producent może wykonać je z zachowaniem najwyższych standardów, w rozmiarze oraz stylu korespondującym z wizją przedsiębiorcy.

Pudełko z nadrukiem to nienachalny nośnik reklamy, który niejako przy okazji „przemyca” wiedzę o Twojej firmie. Mogą się na nim znaleźć:

 • dane kontaktowe,
 • logo i hasło marketingowe,
 • informacja o godzinach otwarcia lokalu,
 • krótka oferta i prezentacja świadczonych usług.

Starannie wykonane pudełka, opakowania z logo, które znajdą się w rękach odbiorców, na pewno zbudują pozytywne pierwsze wrażenie. A na tym Ci zależy, prawda? Jako producent pudełek kartonowych ozdobnych oraz funkcjonalnych chcemy zapewnić, że każde z nich wraz z zawartością będzie dla Twojego Klienta niczym bożonarodzeniowy prezent.

Karton z nadrukiem — reklama, bezpieczeństwo, ekologia

Zastanawiasz się, w jaki sposób dostarczać świeże warzywa i owoce? A może szukasz pomysłu na przechowywanie słodyczy sprzedawanych na wagę? Karton z nadrukiem doskonale sprawdzi się w tej roli, ponieważ umożliwi bezpieczny transport, a jednocześnie pozwoli opisać zawartość pudełka kartonowego z przykrywką bez zaglądania do środka.

Firma Emtek wytwarza solidne i wytrzymałe pudełka, które posłużą m.in. jako opakowania na posiłki. W przypadku kartonu z tektury falistej możesz być spokojny nie tylko o stabilność produktów znajdujących się w środku, ale też o ich właściwości. Pod wpływem kontaktu z wysokiej jakości materiałem nie stracą one swoich walorów — smakowych, zapachowych, wizualnych. To sprawia, że bardzo często restauracje zamawiają u nas pudełka na pizzę. Producent może ozdobić opakowania kartonowe nazwą Twojego lokalu i umieścić przy nim dane kontaktowe. To reklama, zabezpieczenie jedzenia na czas transportu, a także ochrona przed szybkim wychłodzeniem gorącego placka.

Ekologiczne kartony z logo firmy są Twoją wizytówką, tak samo jak to, co w nich przewozisz. Skoro troszczysz się o jakość produktów czy serwowanych dań, to zadbaj też o ich estetyczną prezencję — szczególnie jeśli jesteś dostawcą usług na dowóz. Nasze opakowania tekturowe to wytrzymałe, funkcjonalne produkty, które sprawdzają się w każdej sytuacji.

Spersonalizowane pudełka kartonowe na wymiar

W regularnej sprzedaży trudno znaleźć pudełka kartonowe na wymiar, które idealnie mieściłyby przesyłkę, jaką chcesz nadać. Rozumiemy, że chcesz optymalizować wydatki, a przy tym dbać o komfort Klientów. Jeżeli masz do nadania niewielką paczkę reklamową czy umowę, którą chcesz dobrze zabezpieczyć, opakowania wyprodukujemy specjalnie dla Ciebie!

Produkty warto pakować w opakowania na wymiar:

 • dla odpowiedniego zabezpieczenia — zbyt duże pudełko powoduje, że zawartość opakowania leży swobodnie i przemieszcza się w czasie transportu. Pod wpływem wstrząsów i stałego ruchu łatwo może się uszkodzić,
 • dla oszczędności — po co przepłacać za koszt wysyłki dużego pudła, skoro możesz zapłacić mniej, wysyłając produkt w idealnie dopasowanym opakowaniu z logo firmy?
 • dla estetyki — otwarcie przesyłki z zamówieniem to dla kupujących najprzyjemniejszy moment całej transakcji. Zadbaj o to, aby pudełko wysyłkowe zarówno z zewnątrz, jak i w środku prezentowało się elegancko.

Wykonujemy opakowania na wymiar kompaktowe oraz duże, idealne np. do przeprowadzki. Dla firm proponujemy dodatkową usługę, jaką są nadruki na opakowania.

Solidne pudełka wysyłkowe

Ze względu na swoje walory — wysoką estetykę, funkcjonalność oraz wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, z kartonu produkujemy pudełka wysyłkowe. To rozbudowana kategoria opakowań składających się z grubszej tektury 3-, a nawet 5-warstwowej. Są doskonałe do zabezpieczania wszystkich przesyłek, nawet tych z delikatną zawartością ze szkła. Ze względu na to, że jesteśmy producentem pudełek z nadrukiem, możemy wykonać je w różnych rozmiarach — również nietypowych, do transportu wyrobów wielkogabarytowych (mebli, sprzętu AGD, części motoryzacyjnych). Wybór tworzonych przez naszą firmę wysokiej klasy opakowań kartonowych to gwarancja najwyższej jakości produktu. Dokładamy starań, by niezależnie od  formatu oraz rodzaju zamówionych pudełek tekturowych, nasi Klienci zawsze otrzymali artykuły, które spełnią ich oczekiwania.

Nasze kartonowe opakowania wysyłkowe:

 • są składane — łatwo je rozłożysz, a po złożeniu na płasko zajmują niewiele miejsca,
 • są pojemne — zmieszczą nawet duże przedmioty z zabezpieczeniem (folią bąbelkową, owinięte stretchem, wypełnione kulką styropianową),
 • mają sztywne ścianki — zapewniają stabilizację przewożonym przedmiotom,
 • są odporne na wstrząsy, rozdarcia czy inne uszkodzenia mechaniczne — należycie ochronią produkt w czasie transportu,
 • są sprzedawane w atrakcyjnych cenach.

Pudełka z tej kategorii może ozdobić spersonalizowany nadruk. Na opakowaniach kartonowych dobrze sprawdzają się samoprzylepne etykiety, które też mamy w ofercie naszej firmy.