Kartony dostosowane do każdego kształtu

Kartony e-commerce

Wykonujemy innowacyjne opakowania e-commerce , które pozwolą Ci szybko i estetyczne spakowań Twój produkt, a dzięki możliwości zadruku wewnątrz opakowania możecie Państwo podziękować swojemu klientowi.

Dzięki konstrukcji dna automatycznego i nałożonych paskach klejowych opakowanie staję się jeszcze bardziej ekologiczne.

Wybieraj z szerokiego wyboru opakowań

Przywiązujemy wagę do jakości

Nasza oferta opakowań E-commerce skierowana jest do wszystkich osób które cienią sobie wysoka jakość i estetykę opakowań a dodatkowe nadruki zewnątrz i wewnątrz opakowania pozwolą na jeszcze bardziej niepowtarzalny sposób wyróżnienia Państwa firmy spośród konkurencji.

Opakowania według indywidualnych projektów

Nie znalazłeś w naszej ofercie kartonu, który spełnia Twoje wymagania i oczekiwania? Zależy Ci na spersonalizowanym produkcie? Możemy wyprodukować dla Ciebie opakowanie na specjalne zamówienie. Wykonamy je zgodnie z tym, jak sobie je wymarzysz. Dopasujemy kształt, kolor, wielkość oraz nadruk do branży, w której działasz i produktów, jakie sprzedajesz. Zaskoczysz swoich klientów oryginalnymi pudełkami kartonowymi oraz wyróżnisz się w ten sposób na tle konkurencji! Dzięki indywidualnemu projektowi wzmocnisz swoją markę na rynku. Chętnie doradzimy Ci przy wyborze najlepszego rozwiązania. Wspólnie możemy opracować projekt opakowania, które będzie stylowym wyróżnikiem prowadzonej przez Ciebie działalności. Na Twoje życzenie opracujemy projekty graficzne pudełek kartonowych z nadrukiem. Solidnie wykonane, z łatwością pomieszczą różnego rodzaju produkty.

W nowoczesnym parku technologicznym poradzimy sobie z każdym zamówieniem, jakie złożysz. Dysponujemy kreatywnym działem projektowym, który będzie Twoim graficznym wsparciem! Zaufaj naszemu doświadczeniu na rynku!

Karton na indywidualne zamówienie

Produkowane, magazynowe, sprzedawane czy transportowane produkty w wielu branżach pakuje się do mniejszych czy większych kartonów. Opakowania tekturowe są bardzo uniwersalnym rozwiązaniem w tym zakresie i wykorzystywane są do różnorodnych zastosowań. Zmieszczą się w nie meble, książki, urządzenia AGD i RTV, artykuły spożywcze i przemysłowe, środki higieny czy elementy wyposażenia domu.

Dobrze jest, jeśli nie wyglądają one standardowo, ale wyróżniają się czy kształtem, wielkością albo nadrukiem. Ze zwykłego pudełka można zrobić doskonały produkt marketingowy, który pomoże w procesie sprzedaży oraz rozpoznawaniu danej marki i utrwalania jej pozycji na rynku.

Jeśli Ci na tym właśnie zależy, możesz na nas liczyć! Podejmiemy wszelkie starania, aby dostosować opakowania kartonowe na zamówienie do specyfiki Twojej działalności! Zaproponować Ci możemy trwałe kartony o standardowych, jak i bardzo nietypowych kształtach o różnych rozmiarach, oryginalne i niesztampowe, które skrywać będą Twoje produkty.

Pudełka kartonowe dla każdej branży

Tworzone specjalnie na zamówienie opakowania można wykorzystać w bardzo wielu branżach, w tym m.in.:

  • spożywczej,
  • kosmetycznej,
  • odzieżowej,
  • logistycznej,
  • transportowej,
  • cukierniczej,
  • farmaceutycznej,
  • AGD i RTV.

Są one więc w zasadzie wszechobecne w każdej sferze naszego życia.

Możesz je zamówić do specjalnej linii artykułów, które produkujesz lub sprzedajesz czy na wyjątkowe okazje, takie jak np. jubileusz firmy, wypuszczenie na rynek nowego produktu itd.

Dodatkowo opakowania kartonowe to rozwiązanie ekologiczne – podlegają bowiem recyclingowi. W ten sposób również wpisujesz się w modne obecnie trendy prowadzenia eko-działalności.

Jak powinien wyglądać Twój karton na zamówienie? Jeśli nie masz pewności, czy wybrany przez Ciebie model będzie odpowiedni dla produktów, jakie mają być do niego pakowane, pomożemy Ci dostosować właściwy.

Opakowania kartonowe do pizzy

Są jedną z naszych propozycji produktowych dla firm, które prowadzą sprzedaż tej niezwykle popularnej włoskiej potrawy. Pizza zawojowała świat smakiem, a Ty możesz dodatkowo zaskoczyć swoich klientów opakowaniem, w jakim ją podajesz! Proponujmy wytrzymały i estetyczny karton zarówno w formie kwadratu (w rozmiarach m.in. 26 cm, 28 cm, 30 cm, 42 cm, 50 cm), jak i innym, jaki sobie zażyczysz. Potrójna warstwa wysokiej jakości tektury będzie dodatkowo zabezpieczać potrawę przed utratą ciepła. Wyprodukowane przez nas pudełka składa się szybko i łatwo.

Ponieważ wykonujemy opakowania kartonowe do pizzy również z nadrukiem, warto, abyś rozważył tę opcję ze względu na dodatkowe korzyści, jakie dzięki temu zyskasz! Co przykładowo może znaleźć się na pudełku? Logo, dane adresowe, numer telefonu, adres strony www, social media – czyli najważniejsze informacje, dzięki którym klienci zapamiętają Twoją markę! Wykorzystaj karton do tego, aby zrobić sobie skuteczną reklamę!

Prowadzisz pizzerię, włoską restaurację? Spersonalizowane opakowania do pizzy to nasza propozycja dla Ciebie!