Materiały pomocnicze - kątowniki, narożniki tekturowe z tektury litej, folia stretch, taśma klejąca

Folia Stretch

Jest produktem służącym do zabezpieczenia towaru podczas transportu, powszechnie używana w większości firm. Posiadamy różne rodzaje folii, od ręcznych, po maszynowe.

Folia stretch
Taśma klejąca

Taśma Klejąca

Jest produktem niezbędnym w każdej firmie. Służy do zaklejania opakowań kartonowych i nie tylko. Oferujemy taśmy na klejach akrylowych i kauczukowych, transparentne i brązowe. Posiadamy także taśmy maszynowe o nawoju 900m.

Kątowniki Tekturowe

Wiele produktów na czas przechowywania w magazynie lub centrum dystrybucyjnym, a także podczas transportu, musi zostać odpowiednio zabezpieczonych. W tym celu osoby odpowiedzialne za ich pakowanie wybierają solidne kątowniki i narożniki tekturowe. Kątowniki to elementy, które dobrze chronią brzegi i rogi produktów, dlatego najczęściej stabilizują książki czy płytki ceramiczne.Trudno wyobrazić sobie organizację ładunków paletowych bez udziału kątowników tekturowych. U nas zamówisz je razem z innymi akcesoriami do pakowania (foliami, taśmami) oraz pudełkami do kompleksowego zabezpieczania swoich przesyłek. Jesteśmy pewni, że kątowniki i narożniki tekturowe pomogą aby proces wysyłki towarów przebiegnie sprawnie, a w miejscu docelowym, po rozpakowaniu ładunku odbiorca nie odnotuje żadnych strat materialnych.

Zapraszamy do współpracy z dostawcą kartonów tekturowych i kątowników z tego samego materiału. Nasza siedziba stacjonarna mieści się w Częstochowie, ale obsługujemy Klientów z całej Polski, realizując dla nich nawet niestandardowe zamówienia.

Oferowane przez nas kątowniki i narożniki tekturowe są przeznaczone do zabezpieczenia towarów na paletach. Ten solidny materiał doskonale sprawdza się w trudnych warunkach, kiedy produkty są transportowane oraz magazynowane. Dbamy o to, aby pod względem konstrukcji w pełni spełniały swoją funkcję. Dlatego dostarczamy kątowniki z tektury litej w kilku wersjach do wyboru. Zamawiający może zdefiniować:

liczbę produktów,
rozmiar i grubość ścianki kątownika,
typ skrzydełek — szerokie lub wąskie.
Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie realizować zamówienia nawet na hurtowe ilości kątowników tekturowych. Cena jest uzależniona od kilku czynników, dlatego, aby ją poznać, skontaktuj się z nami. Cena naszych kątwoników i narożników jest najlepsza na rynku.

Nasze produkty:

są ekologiczne — tektura jest przyjazna dla środowiska, po rozłożeniu nie powoduje jego degradacji,
cena – są stosunkowo niedrogie,
są skuteczne — dobrze stabilizują i zabezpieczają konstrukcje na paletach,
mają szerokie spektrum zastosowań w wielu branżach,
są odporne na wilgoć i załamania — kątowniki z tektury litej powstają z wysokiej jakości materiałów.

Kątowniki tekturowe cena