ecommerce
Wykonamy każdy wzór na specjalne zamówienie

e-commerce

fasonowe
Opakowania o różnych wzorach i kolorach

fasonowe

wielkogabarytowe
Wykonane z tektury 3, 5, 7 warstwowej

wielkogabarytowe

standardowe
Tektura 3, 5, 7 warstwowa

standardowe

Produkcja 10 tysięcy opakowań na godzinę

Posiadamy wszystkie wymagane certyfikaty. Spełniamy światowe wymogi i gwarantujemy światowe standardy.

Emtek producent kartonów i hurtownia opakowań kartonowych i tekturowych - opakowania, pudełka kartonowe i tekturowe z tektury falistej

Sprawdzony producent opakowań z tektury falistej 3, 5, 7 - warstwowej

Jesteśmy wieloletnim producentem opakowań z tektury falistej, wykorzystywanych na co dzień w bardzo wielu branżach. Powstają one z materiału przyjaznego środowisku naturalnemu, który jest powszechnie stosowany do produkcji kartonów, pudeł o różnym przeznaczeniu. Ich niewielka waga, wysoka wytrzymałość oraz właściwości amortyzujące to część zalet. Tego rodzaju produkty są w stanie skutecznie zabezpieczyć każdy towar – mały i wielkogabarytowy, lekki i ciężki – przed ewentualnym uszkodzeniem podczas transportu nawet na dłuższych trasach.

W naszej ofercie dostępne są opakowania:

  • standardowe – produkowane z tektury 3,5,7-warstwowej, na konkretne zamówienie i bez użycia kosztownych wykrojników;
  • fasonowe – powstają z wykrojnika, a ze względu na swoją specyficzną konstrukcję, nie wymagają klejenia. Ich kształt, sposób zamykania czy dodatkowe uchwyty lub otwory mogą być dowolnie dostosowane do potrzeb klienta;
  • wielkogabarytowe – powstają z tektury 3,5,7-warstwowej, wykorzystywane są do pakowania przedmiotów o dużych czy niestandardowych wymiarach;
  • na specjalne zamówienie – spersonalizowane opakowania produkujemy na podstawie wzoru otrzymanego od klienta lub proponujemy własny.

Tektura falista w roli

To produkt, który w całości wytwarzany jest z papieru i może być ponownie poddany recyklingowi. Poza utylizowaniem, nadaje się do przetwarzania bez szkody dla przyrody. Do wytwarzania tektury falistej wykorzystuje się makulaturę. W procesie jej powstawania nie stosuje się wybielaczy czy barwników, które niekorzystnie oddziałują na naturalne środowisko. Możliwe jest zastosowanie tego rozwiązania w różnorodnych branżach.

Poza tym, że jest to produkt wykorzystywany do produkcji opakowań, to pozwala także zabezpieczać towar w czasie transportu. Przyjąć może formę np.:

  • przekładek,
  • separatorów,
  • wypełniaczy do kartonów.

Proponowana przez nas tektura falista sprzedawana jest w roli, dzięki czemu łatwo można ją dociąć do preferowanej długości.

Producent oraz hurtownia kartonów, opakowań kartonowych z tekstury falistej

Karbowana tektura stanowi skuteczną barierę mechaniczną przed zarysowaniami i uderzeniami. Jest odporna na ścieranie czy zgniatanie. Świetnie nadaje się do ochrony przed złamaniem, obiciem lub stłuczeniem zwłaszcza bardzo delikatnych rzeczy, np. ze szkła czy ceramiki. Dlatego wykorzystuje się ją w magazynach, hurtowniach, biurach, sklepach, przy przeprowadzkach itp. Ponieważ nie wydziela niebezpiecznych, chemicznych związków, może być używana w kontakcie z żywnością. Z racji tego, że jest lekka, nie obciąża dodatkowo transportowanych paczek.

Wyjątkowe właściwości tektury falistej mają zastosowanie także w codziennym życiu. Sprawdza się m.in. jako zabezpieczenie podłogi podczas malowania czy materiał izolacyjny, który można umieścić pod panelami lub płytkami.

Kartony z tektury falistej – uniwersalne zastosowanie

Z racji tego, że opakowania z tektury falistej mają bardzo uniwersalne zastosowanie, z oferty naszej firmy może skorzystać praktycznie każdy klient. Właściwości tych produktów, takie jak sztywność, optymalna sprężystość, trwałość, wpływają na skuteczną amortyzację i ochronę zapakowanych przedmiotów przed uszkodzeniem.

Jeżeli nie będziesz mógł zdecydować, jaki model kartonu czy pudła będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni, służymy fachową radą.

Zapoznaj się z naszymi propozycjami! Zajdziesz tu wiele rozwiązań dla towarów, które musisz zmagazynować lub przetransportować. Wyszukasz także pomysły na to, jak swoimi opakowaniami wyróżnić się na tle konkurencji. Możesz stworzyć spersonalizowany marketingowy produkt, który pomoże Ci w sprzedaży!

Jeśli potrzebujesz do różnych celów tekturę falistą z roli – zamów jej dowolny wymiar. Podaj tylko interesującą Cię szerokość i długość.

W ofercie mamy również etykiety samoprzylepne i kalki oraz materiały opakowaniowe pomocnicze. W ten sposób klienci mogą kompleksowo zaopatrzyć się w jednym miejscu, nie tylko w wytrzymałe opakowania, ale również przydatne akcesoria, dzięki którym ułatwią sobie magazynowanie, sprzedaż czy transportowanie różnych produktów.