Standardowe

Producent kartonów z nadrukiem

Jako producent z wieloletnim doświadczeniem na rynku doskonale wiemy, jakie są potrzeby klientów. Dlatego w naszej ofercie znajdują się m.in. opakowania kartonowe standardowe, które powstają z tektury 3,5,7-warstwowej o odpowiednio dobranej gramaturze. Białe, brązowe czy szare, najczęściej stosowane są do zabezpieczenia produktów.

Jesteśmy w stanie wykonać wszelkie pudełka na konkretne zamówienie. Do ich produkcji nie jest konieczne użycie kosztownych wykrojników.

Ze względu na to, że specjalizujemy się w dostarczaniu indywidualnie dopasowanych rozwiązań w segmencie opakowań, możemy dostosowywać nasze produkty do wymagań klientów. Śledzimy również zmieniające się trendy na rynku i dlatego poza szerokim i różnorodnym asortymentem dostępnym „od ręki” w wielu wariantach i rozmiarach, proponujemy także spersonalizowane kartony. Ten indywidualizm nie dotyczy tylko samego kształtu, wielkości czy koloru produktu, ale także nadruku, jaki może się na nim znaleźć.

Opakowania kartonowe białe

Najczęściej wykorzystuje się je jako pudełka wysyłkowe lub używa w charakterze opakowań na sprzęt RTV/AGD. Mogą być przeznaczone do pakowania drobnych upominków, perfum, eleganckich kosmetyków, przedmiotów luksusowych. Ponadto stosuje się je do zabezpieczania żywności na czas transportu.

Naszym klientom proponujemy opakowania kartonowe białe: np. klapowe, zatrzaskowe, wykrojnikowe (fasonowe). Dostępne są one w szerokiej gamie rozmiarów, a tektura falista, z jakiej powstają, jest bardzo wysokiej jakości. To produkty nadające się do wielorazowego użytku, całkowicie biodegradowalne i podlegające recyclingowi. Można na nie nanieść dowolny nadruk i zwiększyć ich atrakcyjność. Zamieszczone logo, dane teleadresowe lub inne informacje tekstowe czy graficzne wesprą działania marketingowe i sprzedażowe.

Ponadto opakowania kartonowe białe uważane są powszechnie za bardziej eleganckie i nowoczesne od szarych czy brązowych.

Kartony z nadrukiem – cennik

Zapewne wiesz, że kartony nie muszą służyć tylko jako opakowanie. Mogą być też doskonałym komunikatorem z klientem. Od Ciebie zależy, co znajdzie się na pudełku – logo firmy, jej dane kontaktowe, a może coś jeszcze? Dzięki nadrukowi masz możliwość przekazania odbiorcom swoich produktów znacznie więcej informacji.

Czy zamieszczenie grafiki na kartonach jest drogą usługą? Całkowity koszt nadruku zależy od wielu czynników, takich jak np.:

  • rozmiar,
  • typ kartonu,
  • wielkość,
  • ilość nadruków,
  • ilość kolorów,
  • ilość zamawianych produktów.

Znaczenia ma także to, kto przygotowuje projekt – Ty, czy nasi graficy.

Dlatego proponowany przez nas cennik jest niezwykle elastyczny. Kartony z nadrukiem wyceniamy zawsze indywidualnie na podstawie wcześniej wspomnianych parametrów. Tego rodzaju produkty są świetną inwestycją i tanią formą reklamy dla każdej firmy.

Opakowania kartonowe z nadrukiem – wyróżnij się na tle konkurencji!

Będąc producentem opakowań kartonowych z nadrukiem, polecamy to rozwiązanie klientom, którym zależy na tym, aby jeszcze skuteczniej realizować swoje cele sprzedażowe i marketingowe. To niezwykle prosty sposób na to, aby wykorzystać dowolne (czyli jakiekolwiek/różne:)) miejsce na kartonach i zareklamować swoje usługi czy produkty. Ich odbiorca otrzymuje jasny i prosty komunikat oraz utrwala sobie w pamięci markę. Znajdująca się na opakowaniu grafika, nawiązująca do działalności firmy, z pewnością przykuje wzrok i będzie wzbudzać ciekawość. Zaproponować możemy jednokolorowy lub wielokolorowy nadruk.

Personalizacja kartonów nie jest modą tylko w branży wysyłkowej. Estetyczne, elegancko się prezentujące opakowania z nadrukiem postrzegane są przez klientów jako profesjonalne, a co za tym idzie – takie samo zdanie mają oni o danej marce.

Chcesz wyróżnić się na tle konkurencji? Zyskać produkty, które doskonale będzie prezentować się zarówno na sklepowym regale, jak i w magazynie czy na stoisku ekspozycyjnym? Przejrzyj naszą ofertę i wybierz rozwiązanie, które będzie najlepiej wpisywało się w Twoje oczekiwania. Zaskocz odbiorców swoich produktów czy usług niestandardowymi opakowaniami!

Pamiętaj, że Emtek to sprawdzony producent kartonów z nadrukiem!