Kątowniki tekturowe

Wiele produktów na czas przechowywania w magazynie lub centrum dystrybucyjnym, a także podczas transportu, musi zostać odpowiednio zabezpieczonych. W tym celu osoby odpowiedzialne za ich pakowanie wybierają solidne kątowniki tekturowe. To elementy, które dobrze chronią brzegi i rogi produktów, dlatego najczęściej stabilizują książki czy płytki ceramiczne.Trudno wyobrazić sobie organizację ładunków paletowych bez udziału kątowników tekturowych. U nas zamówisz je razem z innymi akcesoriami do pakowania (foliami, taśmami) oraz pudełkami do kompleksowego zabezpieczania swoich przesyłek. Jesteśmy pewni, że z ich pomocą proces wysyłki towarów przebiegnie sprawnie, a w miejscu docelowym, po rozpakowaniu ładunku odbiorca nie odnotuje żadnych strat materialnych.

Zapraszamy do współpracy z dostawcą kartonów tekturowych i kątowników z tego samego materiału. Nasza siedziba stacjonarna mieści się w Częstochowie, ale obsługujemy Klientów z całej Polski, realizując dla nich nawet niestandardowe zamówienia.

Czym charakteryzują się kątowniki tekturowe?

Oferowane przez nas kątowniki tekturowe są przeznaczone do zabezpieczenia towarów na paletach. Ten solidny materiał doskonale sprawdza się w trudnych warunkach, kiedy produkty są transportowane oraz magazynowane. Dbamy o to, aby pod względem konstrukcji w pełni spełniały swoją funkcję. Dlatego dostarczamy kątowniki z tektury litej w kilku wersjach do wyboru. Zamawiający może zdefiniować:

 • liczbę produktów,
 • rozmiar i grubość ścianki kątownika,
 • typ skrzydełek — szerokie lub wąskie.

Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie realizować zamówienia nawet na hurtowe ilości kątowników tekturowych. Cena jest uzależniona od kilku czynników, dlatego, aby ją poznać, skontaktuj się z nami.

Nasze produkty:

 • są ekologiczne — tektura jest przyjazna dla środowiska, po rozłożeniu nie powoduje jego degradacji,
 • są stosunkowo niedrogie,
 • są skuteczne — dobrze stabilizują i zabezpieczają konstrukcje na paletach,
 • mają szerokie spektrum zastosowań w wielu branżach,
 • są odporne na wilgoć i załamania — kątowniki z tektury litej powstają z wysokiej jakości materiałów.

Ceny kątowników tekturowych u producenta

Zajmujemy się produkcją detaliczną oraz hurtową kątowników tekturowych. Cena zależy od nakładu oraz rodzaju zastosowanego materiału. Wszystko ustalamy z Klientem na etapie tworzenia specyfikacji, dlatego rachunek może Cię zaskoczyć wyłącznie pozytywnie!

Ogólny koszt zakupu elementów wykonanych z tektury nie musi być horrendalnie wysoki. Jeżeli potrzebujesz pojedynczych pudełek i akcesoriów do pakowania w konkretnym wariancie, wówczas cena kątowników tekturowych będzie wyższa. Znacznie bardziej ekonomiczna jest produkcja seryjna. W szybkim tempie możemy wykonać dla Ciebie setki, a nawet tysiące produktów — koszt będzie wtedy znacznie niższy. Skontaktuj się i poproś o wycenę!

Kątowniki tekturowe w Częstochowie

Nasza firma od lat działa w Częstochowie. Kartony tekturowe, etykiety, folie oraz kątowniki, które opuszczają fabrykę, docierają do Klientów w całym kraju, a nawet poza granice. Zachęcamy, abyś dołączył do ich grona, jeżeli zależy Ci na zabezpieczeniu przesyłek zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

W obecnych czasach produkty muszą niekiedy przebyć naprawdę długą drogę, aby trafić do odbiorcy. Oznacza to konieczność korzystania z różnych środków transportu, a często też wielotygodniowe przestoje i magazynowanie w centrach dystrybucji. Żadne warunki nie są w stanie naruszyć zawartości dobrze zabezpieczonych przesyłek – a takie będą te chronione przez solidny kątownik tekturowy.

Zaletą tego rozwiązania jest:

 • ekspresowy montaż i demontaż — wystarczy po prostu dopasować elementy do krawędzi palet i odpowiednio je wsunąć,
 • precyzyjne zabezpieczenie szczególnie wrażliwych na uszkodzenia części — narożników i rogów,
 • możliwość swobodnego definiowania parametrów produktu (kształt, rozmiar, grubość).

Biorąc pod uwagę wszystkie wymienione cechy kątowników z tektury litej nic dziwnego, że znajdują one zastosowanie w tak wielu branżach. Naszymi odbiorcami są firmy zajmujące się transportem i logistyką, magazynowaniem, handlem książkami, artykułami papierniczymi, materiałami budowlanymi (cegły, cement).