Etykiety samoprzylepne

W procesie pakowania przesyłek na czas transportu potrzebnych jest kilka elementów. Niektóre z nich mają za zadanie zabezpieczać produkt, inne informować o tym, kto jest nadawcą i reklamować jego usługi. Etykiety samoprzylepne doskonale łączą obydwa te zadania, dając zamawiającemu możliwość zaprojektowania nalepki w spersonalizowanej formie oraz treści.Zajmujemy się produkcją etykiet samoprzylepnych w Częstochowie. Odbiorcami naszych wyrobów są przedsiębiorcy z całej Polski, którzy dbają o odpowiednie oznakowanie swoich produktów. Wielu z nich wie, że za pomocą naklejek może też przekazać odbiorcy szereg innych informacji, jak choćby cenę, specyfikację techniczną, numer seryjny. Na etykietach samoprzylepnych często też umieszczamy kody kreskowe, kody QR, logo marki, dane na temat składu czy zasad czyszczenia i konserwacji, numer telefonu, adres oraz wiele innych.

W ofercie mamy trzy typy naklejek. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfiką każdego wariantu i wybrania tego, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Etykiety — czym się charakteryzują?

Wykonywane przez nas etykiety, opakowania oraz pozostałe produkty są dostępne w wielu wersjach do wyboru. Dzięki temu kupujący ma szansę skompletować u nas wszystkie elementy potrzebne do pakowania przesyłek.

Jeżeli chodzi o etykiety samoprzylepne, to proponujemy je w trzech wariantach:

  • etykiety termotransferowe — są produkowane w większych ilościach W procesie tworzenia wykorzystujemy kalkę woskową. Tym samym mamy możliwość stworzenia nalepek, które będą czarno-białe lub kolorowe. Do wyboru jest też rodzaj kleju. W zależności od tego, na jakiej powierzchni opakowania etykiety będą umieszczane, możesz zdecydować się na akryl, kauczuk, tyre i klej odlepny,
  • etykiety termiczne — w Częstochowie produkowane są wysokiej jakości etykiety termiczne na papierach TOP oraz ECO. W zależności od tego, jakiej jakości zadruku oczekujesz i jaki jest Twój budżet, możesz wybrać wersję ekonomiczną (ECO), która jest tańsza, lecz ma mniejszą trwałość lub premium (TOP) — trwalszą, z wyraźniejszym nadrukiem. Obydwa warianty powstają bez użycia kalki. Podobnie jak etykiety termotransferowe mogą być osadzane na kleju kauczukowym, akrylowym, odlepnym oraz do głębokiego mrożenia,
  • etykiety foliowe — zadruk dokonywany jest na powierzchni foliowej polipropylenowej lub polietylenowej. W procesie produkcji korzystamy z kalki żywicznej lub wosk-żywica. Produkty powstają w różnych kształtach i rozmiarach, często są to wersje zabezpieczające, np. void.

Do czego służą etykiety termiczne?

Szczególnie dużą popularnością cieszą się obecnie etykiety termiczne. Są cenione ze względu na stosunkowo niski koszt produkcji — zwłaszcza w wersji ECO. Z tego względu świetnie sprawdzają się jako nośnik informacji o zawartości opakowania, cenie czy kodzie kreskowym.

Gdzie sprawdzi się taka etykieta? Opakowania z branży garmażeryjnej, spożywczej, aptecznej, ale też wykorzystywane w logistyce i spedycji mogą być z powodzeniem znakowane tego rodzaju nalepkami.

Produkcja etykiet samoprzylepnych

Szukasz firmy, której będziesz mógł zlecić produkcję etykiet samoprzylepnych i być spokojny o efekt? Cieszymy się, że trafiłeś na naszą stronę. Do tej pory zrealizowaliśmy wiele projektów dla Klientów z Częstochowy i pozostałych części kraju. Zamawiali oni u nas etykiety, opakowania oraz inne akcesoria do pakowania.

Dzięki rozwiniętemu parkowi maszynowemu i doświadczonej kadrze jesteśmy w stanie zaprojektować dowolne nalepki wykorzystywane przez firmy działające w wielu sektorach. Naszymi odbiorcami są przedsiębiorstwa logistyczne, marketingowe, spożywcze, produkujące sprzęt elektroniczny, stolarkę okienną i drzwiową, zabawki oraz wiele innych. Dzięki temu, że produkcja etykiet samoprzylepnych przebiega u nas ekspresowo, a w dodatku korzystamy z certyfikowanych materiałów i bezpiecznych, usuwalnych klejów, więc nie ma obaw co do ewentualnych niepożądanych reakcji między nalepką a powierzchnią opakowania czy żywnością. Wysoka jakość to nasz priorytet.